Ресторанний комплекс Split (ф'южн ресторан)


Україна, Львівська область, Львів, пл. Міцкевича, 6/7

Cемінар-шоу для наречених Pre-wedding day
сб 2 груд 2017 00:00 - чт 1 лют 2018 00:00

2 грудня у ф’южн-ресторан Split Club Lviv відбувся оригінальний та цікавий семінар-шоу для наречених Pre-wedding day. Протягом декількох годин весільне агентство Semri (Організація весілля Львів "Semri wedding agency" / свадьба Львов) спільними зусиллями з клубом Split відтворили такий довгоочікуваний для молодят день весілля.
При вході в клуб гостей зустрічали міми, які проводжали учасників семінару до ресторану, де на них очікував фуршет під запальні всесвітньовідомі хіти в оригінальній обробці бенду ДикоBrass. У цей час гості мали змогу поділитись своїми планами на власне весілля, ознайомитись з виставковими платтями від відомого львівського дизайнера Осани Мухи (OKSANA MUKHA - Дизайн студія), отримати поради від професіоналів весільної сфери та скуштувати напої і весільну випічку від барменів та кондитерів клубу Split. Для фотографій була спеціально відведена оригінально оформлена фотозона.
Під час семінару пара молодят спільно з професіоналами весільної сфери відтворили урочисту частину весілля. Ніжні звуки арфи, пелюстки троянд і витончені танці дівчаток-ангелят створили незабутню атмосферу дня весілля, а церемоніймейстер Galina Shokoladka Zavijska щирими словами провела молодят у нове сімейне життя.
Продовженням семінару стали лекції професіоналів з весільної сфери з організації власної урочистості.
 

Cемінар-шоу для наречених Pre-wedding day - Фотографії


Ресторанний комплекс Split (ф'южн ресторан) Ресторанний комплекс Split (ф'южн ресторан)

+38 (032) 242 22 00


Заклади мережі